Öğretmenlere Hediye İsme Özel Fotoğraf Çerçevesi

Sevgiliniz İçin İsme Özel Dörtlü Çay Bardağı Seti
20 Kasım 2017
Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Yatay Masa Saati
22 Kasım 2017

Öğretmenlere Hediye İsme Özel Fotoğraf Çerçevesi

Bir öğretmen için yaşanabilecek en güzel duygu öğrencilerinin en iyi yerlere geldiğini görmek ve öğrencileri tarafından hatırlanmak duygusudur. Hatırlanma duygusunu öğretmenlerimize yıllar sonra dahi yaşatmak istiyorsak, bunun bir yolu da onlara özel olarak hazırladığımız hediyelerdir. Öğretmenlere hediye isme özel fotoğraf çerçevesi ürünümüz, yıllar sonra dahi onlara özel hissettirecek ve sizi hatırlatabilecek en iyi hediye alternatiflerinden biri.

Öğretmenlerinizin evinin en güzel yerinde harika bir dekor olarak yer alacak öğretmenlere hediye isme özel fotoğraf çerçevesi ürünümüzü sipariş etme esnasında baskısının yapılmasını istediğiniz isim, tarih ve mesajlarınızı bize ileterek hediyenizi öğretmeniniz için çok daha değerli, unutulmaz bir hale getirebilir, üzerimizde büyük emek sahibi olan öğretmenlerimizin haklarını biraz olsun teslim edebilirsiniz.

Öğretmenlere hediye isme özel fotoğraf çerçevesi ürünümüz, öğretmenlerinizi mutlu etmek, onlara hoş bir sürpriz hazırlamak istediğiniz her an için güzel bir hediye olarak düşünülebileceği gibi, Öğretmenler Günü, doğum günü, eğitim öğretim yılı başlangıcı ve sonu gibi aranızdaki özel günler için de öğretmenlerinize armağan edebileceğiniz harika bir sürpriz.

Öğretmenlere Hediye İsme Özel Fotoğraf Çerçevesinin Özellikleri


  • Çerçevenin boyutları 20 cm x 20 cm'dir.
  • Fotoğraf kısmı 10 cm x 15 cm'dir.
  • Ürün siyah akrilik malzemeden hazırlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir