Öğretmenlere Özel Ahşap Kutulu Kalem Seti

Sevgiliye Hediye Kalp Tasarımlı Bambu Defter
10 Kasım 2017
Yılbaşına Özel Ahşap Kutulu Kalem Seti
13 Kasım 2017

Öğretmenlere Özel Ahşap Kutulu Kalem Seti

Öğretmenlerin en çok değer verdikleri aksesuarlar, kendileriyle özdeşleşen defter, kalem, cetvel gibi ders araç gereçleridir. Bu araç gereçleri şimdi öğretmenleriniz yahut öğretmen sevdikleriniz için daha da anlamlı hale getirebilir, kişiye özel hediyenizle onları çok mutlu edebilirsiniz. Öğretmenlere özel ahşap kutulu kalem seti, öğretmenlerinizin her an kullanıp sizi anımsayacağı muhteşem bir hediye olacak.

Hem kalemi, hem de kalem kutusunda bambu malzeme kullanılan öğretmenlere özel ahşap kutulu kalem seti ürünümüz, estetik açıdan da çok büyük bir şıklık taşıyor. Yine hem kalem üzerine, hem de özel kalem kutusunun üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz bu harika kalem setinin malzemeleri gibi, lazer kazıma yöntemiyle yapılan baskıları da oldukça canlı ve uzun ömürlüdür. Ürünümüz bu sayede uzun yıllar kullanılabilir.

Özel ahşap kutusu ve şık not kaleminin harika bir ikili oluşturduğu öğretmenlere özel ahşap kutulu kalem seti, Öğretmenler Günü’nün yaklaşmakta olduğu bugünlerde öğretmen yakınlarınız için düşünülebilecek en şık, en sıradışı ürünlerden biri. Üstelik kalem kutusu üzerine öğretmeninizin ismiyle birlikte ona özel mesajını yazdırabilecek olmanız da cabası.

Öğretmenlere Özel Ahşap Kutulu Kalem Setinin Özellikleri


  • Kalem ve kalem kutusu bambudan üretilmiştir.
  • Ahşap kutu 16,5 cm x 5 cm boyutlarındadır.
  • Ahşap kutu ve ahşap kalem üzerine lazer kazıma yapılır, baskı kalıcı ve nettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir