Öğretmenlere Özel İsme Özel Deri Ajanda

Sevgiliye Özel Retro Anı Defteri
9 Kasım 2017
Sevgiliye Hediye Kalp Tasarımlı Bambu Defter
10 Kasım 2017

Öğretmenlere Özel İsme Özel Deri Ajanda

Öğretmenlerimizi hep ellerindeki not defterleri ve ajandalarla hatırlarız. O halde öğretmenlerimize, öğretmenlerin ayrılmaz bir parçası olan ajanda hediye edebiliriz. Öğretmenlere özel isme özel deri ajanda, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün de yaklaşmakta olduğu bugünlerde öğretmenlerine yahut öğretmen sevdiklerine hediye arayanlar için harika bir seçenek.

Öğretmenlere özel isme özel deri ajanda ürünümüzün üzerine, ajandamızı hediye edeceğiniz öğretmenin adını soyadını baskı yaptırabileceğiniz gibi, Öğretmenler Günü ya da farklı özel günler için istediğiniz kutlama ya da sevgi mesajlarını da baskı yaptırabilirsiniz. Öğretmenlerinizin sürekli olarak yanında taşıyacağı ajandamız, her kullandığında ona sizi hatırlatacak.

Kaliteli malzemesi ve özellikle deri cildiyle öğretmenlerimize harika bir yazım alanı yaratan öğretmenlere özel isme özel deri ajanda ürünümüz, öğretmenleriniz için harika bir yardımcı ve hatırlatıcı olacak. Bu özel hediyeyi öğretmeninize bir an önce sunabilmek için; öğretmeninizin adını soyadını ve ajandanın kapağında yazmasını istediğiniz mesajları bize iletin ve bu çok şık deri ajandaya sahip olabilmek için öğretmeninizle birlikte profesyonel ekibimizin çıkardığı harika işi beklemeye başlayın.

Öğretmenlere Özel İsme Özel Deri Ajandanın Özellikleri


  • Defter 15 cm x 21cm boyutlarındadır.
  • İsme özel olarak hazırlanır.
  • Ajanda ile birlikte beyaz renkli isme özel kalem verilir.
  • Üzerine beyaz renkte uv baskı yapılır. Baskı kaliteli, kalıcı ve nettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir