Sevgiliniz İçin Hediye Özel Baskılı Plaket

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Mesajlı Plaket
16 Kasım 2017
Sevgiliniz İçin Hediye Özel Baskılı Seramik Nihale
18 Kasım 2017

Sevgiliniz İçin Hediye Özel Baskılı Plaket

Sevgiliniz için en mutlu anlardan biri sizden özel bir hediye aldığı zamanlardır. Hele bir de bu hediye tamamen ona özel, samimi, sıcak, esprili, farklı bir hediye olursa değmeyin sevgilinizin keyfine. Sevgiliniz için hediye özel baskılı plaket, sevgilinize tam da bu duyguları yaşatmak için tasarlandı ve sizin de katkılarınızla tamamen ona özel bir armağan haline getiriliyor.

Plaketlerin üzerine yazılan cümlelerdeki o resmi, soğuk, mesafeli dil aşka dönüşüyor ve sevgilinize sunuluyor. Sevgilinizle isimlerinizi, birlikte yer aldığınız en güzel fotoğrafları, ona söylemek istediğiniz buram buram aşk kokan sözcükleri bize iletiyorsunuz, bu verdiğiniz bilgiler plaketinizin üzerine yazılıyor. Sevgiliniz aşk ve sevgi dolu bu plaketi aldığı vakit, O artık ödüllü bir sevgili oluyor.

Sevgiliniz için hediye özel baskılı plaket, hayatın her anı için geçerli olan inanılmaz bir hediye seçeneği olduğu gibi, özel günlerde de sevgilinize herhangi bir beğeni endişesi taşımaksızın rahatla armağan edebileceğiniz çok şık, yaratıcı ve renkli bir hediye.

Sevgiliniz İçin Hediye Özel Baskılı Plaketin Özellikleri


  • Ürünün 2 farklı boyutu vardır. Bunlar; 14 cm x 17 cm ve 16 cm x 20,5 cm'dir.
  • Ürün üzerine yükleyeceğiniz fotoğraf ve yazacağınız yazılar itinayla basılır.
  • Transfer basılacak olan baskı son derece kalıcı ve net bir şekildedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir