Sevgiliniz İçin Hediye Özel Baskılı Seramik Nihale

Sevgiliniz İçin Hediye Özel Baskılı Plaket
17 Kasım 2017
Sevgiliniz İçin İsme Özel Dörtlü Çay Bardağı Seti
20 Kasım 2017

Sevgiliniz İçin Hediye Özel Baskılı Seramik Nihale

Sevgiliniz için düşünebileceğiniz hediyeler denince akla gelen kıyafet, saat, çiçek, parfüm gibi sıradanlaşmış hediyeleri bir kenara bırakın. Sitemizde sizin için birbirinden güzel, farklı, sınırsız alternatifler var. Artık günlük hayatınızda kullandığınız ya da karşılaştığınız her şeyi, sevgiliniz için harika bir hediye haline getirebilirsiniz. Sevgiliniz için hediye özel baskılı seramik nihale ürünümüz de bu farklı alternatiflerden bir tanesi.

Sevgiliniz için hediye özel baskılı seramik nihale ürünümüz, sevgilinizle birlikte en güzel sofralarınızı süsleyecek. Bu özel nihale hediyeniz sayesinde sevgilinizle karşılıklı olarak yemek yerken dahi birbirinizi hatırlayacak, öğün atlamayı hiç istemeyeceksiniz. Uzun yıllar sofralarınızı, masalarınızı süsleyecek bu özel nihale sayesinde yemeklerinizi daha bir ağız tadıyla, daha farklı bir lezzetle yiyeceksiniz.

Siz ve sevgiliniz için hazırlayacağımız sevgiliniz için hediye özel baskılı seramik nihale ürünümüzün üzerine, kişiye özel hediye ürünlerimizin hepsinde olduğu gibi isimlerinizle birlikte istediğiniz baskıyı yaptırabilir, hediyenizi tamamen sevgilinize ve aşkınıza özel hale getirerek onunla geçecek olan zamanları daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Sevgiliniz İçin Hediye Özel Baskılı Seramik Nihale


  • Nihale seramikten yapılır.
  • Nihalenin çapı 16 cm'dir ve papatya biçimindedir.
  • Üzerine transfer baskı yapıldığı için baskı kalıcı ve nettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir