Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Saati

Yılbaşına Özel Ahşap Kutulu Kalem Seti
13 Kasım 2017
Sevgiliye Hediye Ayaklı Cam Masa Saati
15 Kasım 2017

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Saati

Sevgilisi için zamanın akışını istediği zaman durdurup istediği zaman yeniden başlatabilecek romantik aşıklara harika bir haberimiz var. Sizin için; baktıkça sevgilinizi, aşkınızı görebileceğiniz muhteşem bir masa saati hazırladık. Evde, işyerinde, her türlü mekanda masaların üzerine rahatlıkla konulabilecek sevgiliye hediye fotoğraf baskılı masa saati, sevgilinizin de çok sevip beğeneceği romantik bir hediye olacak.

Sevgiliye hediye fotoğraf baskılı masa saati ürünümüzün üzerine sevgilinizle birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafları baskı yaptırabilirsiniz. Bunun için sadece en güzel fotoğraflarınızı, saatinizin üzerinde görmek istediğiniz pozu seçip bize göndermeniz yeterli. Üstelik özel baskı yöntemiyle saatinizin üzerine fotoğrafınızı koymakla kalmayıp sevgilinize söylemek istediğiniz romantik sözleri de yazdırabilirsiniz.

Cam malzemeden imal edilen, 20x20 santimetre büyüklüğünde olan sevgiliye hediye fotoğraf baskılı masa saati ürünümüz, masanızın üzerinde her daim sevgilinizi görebileceğiniz, mesafeleri, özlemi bitirip size sevgilinizi getirecek harika bir aşk hediyesi. Üstelik bu aşk kokan hediye, özel günler için de rahatlıkla düşünülebilecek, aşkınızın hakkını veren muhteşem bir ürün.

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Saatinin Özellikleri


  • Ürün 20 cm x 20 cm'dir.
  • Ürün camdan hazırlanır.
  • Saatin dış kısmı ayna şeklindedir ve iç kısmına fotoğraf baskısı hazırlanır.
  • Ürün saat mekanizması ile birlikte kullanıma hazır bir şekilde gönderilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir