Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Yatay Masa Saati

Öğretmenlere Hediye İsme Özel Fotoğraf Çerçevesi
21 Kasım 2017

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Yatay Masa Saati

Sevgilinizin evinde, işyerinde, odasında, mekanında, bulunduğu her yerde sizi görüp hatırlayabilmesine olanak sağlamak için sevgilinize armağan edilmek üzere mükemmel bir hediyelik ürün tasarladık. Sevgiliye hediye fotoğraf baskılı yatay masa saati, hem sevgilinizin bulunduğu ortama şıklık katacak, hem de her an onun yanında ve uzun ömürlü kullanım özelliğiyle uzun yıllar anlamını ve geçerliliğini koruyacak.

Sevgiliye hediye fotoğraf baskılı yatay masa saati ürünümüzün en büyük özelliği, sevgilinize özel olarak hazırladığımız bu harika hediyenin içerisinde sizin de emeğinizin, katkınızın olması. Sevgilinizle birlikte olduğunuz fotoğrafları bize göndererek hediyenizi tamamen aşkınıza özel hale getirebilirsiniz.

Biri saat kısmına, biri ise çerçeve için ayrılan bölüme olmak üzere sevgilinizle olan iki adet harika fotoğrafınızı ve ona söylemek istediğiniz aşk dolu, sevgi dolu mesajlarınızı bize sipariş esnasında ileterek tüm bu romantik detayların sevgiliye hediye fotoğraf baskılı yatay masa saati ürünümüzün üzerine baskı yapılmasını sağlayabilir, özel günlerde yahut sevgilinizi mutlu edip aşk tazelemek istediğiniz her an ona bu hediyeyi verebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Yatay Masa Saati


  • Ürün 16 cm x 30 cm boyutundadır.
  • Ürün cam malzemeden yapılır.
  • Ürün saat mekanizması ile birlikte kullanıma hazır bir şekilde ulaştırılır.
  • Ürün üzerine 2 adet farklı fotoğraf baskısı yapılabilir..
  • Masa saatinin rahat bir şekilde ayakta durabilmesi için 2 adet ayaklığı vardır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir