Sevgiliye Hediye Kalp Tasarımlı Bambu Defter

Öğretmenlere Özel İsme Özel Deri Ajanda
9 Kasım 2017
Öğretmenlere Özel Ahşap Kutulu Kalem Seti
11 Kasım 2017

Sevgiliye Hediye Kalp Tasarımlı Bambu Defter

Özel günlerde sevgililer arasındaki en güzel anlar hediyeleşme anlarıdır. Sevgililerin en çok düşündüğü, fikir ürettiği, zaman ve emek harcadığı husus burasıdır. Sevgililer birbirlerine hep en güzel, en özel, anlamlı, romantik, sıradışı hediyeleri armağan etmek ister. Sevgiliye hediye kalp tasarımlı bambu defter, bütün bu istek ve beklentileri karşılayabilecek en güzel hediye alternatiflerinden biri.

Sevgiliye hediye kalp tasarımlı bambu defter, bambudan üretilen kapağı ve yapraklarıyla çok kullanışlı bir yazım alanı sunar. Bu özel defter sayesinde sevgilinize olan en güzel duygularınızı ölümsüzleştirebilir, hediyenizi daha da anlamlı ve unutulmaz kılabilirsiniz. Yanında özel kalemiyle birlikte hazırlanacak olan defteriniz, sevgilinizin masasında, yanıbaşında her an bulunabilecek ve okuyup yazdıkça ona sizi hatırlatacak.

Siz de sitemize gelip ürünümüzü inceleyerek bir an önce siparişinizi verin, defterinizin üzerine yazılmak üzere sizin ve sevgilinizin ismini, yine defter kapağında yer almasını istediğiniz ifade ve detayları bize bildirin, sevgiliye hediye kalp tasarımlı bambu defter ürününüz kişiye özel biçimde hazırlanarak adresinize gelsin.

Sevgiliye Hediye Kalp Tasarımlı Bambu Defterin Özellikleri


  • Defter 18 cm x 12,5 cm'dir.
  • İsme özel hazırlanır.
  • Ürün Kapağı bambudandır.
  • Hediye üzerine lazer ile yapılan baskının ömrü uzun ve baskı kalitesi son derece nettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir