Sevgililer Günü Hediyesi Fotoğraf Baskılı Taş
7 Kasım 2017
Öğretmenlere Özel İsme Özel Deri Ajanda
9 Kasım 2017

Sevgiliniz İçin İsme Özel Retro Anı Defteri

Hayatınızın en güzel hikâyelerini birlikte yazmak için yola çıktığınız sevgilinize bu amaca uygun, harika bir hediye verebilirsiniz. Sevgiliniz için isme özel retro anı defteri, sevgilinizle birlikte en güzel aşk hikâyesini yazmak için size müthiş bir fırsat sunuyor. Şık ve nostaljik tasarımıyla ön plana çıkan defterimiz, sevgilinizin çok hoşuna gidecek muhteşem bir hediye.

Filmlerdeki aşklara, eski zamanların aşıklarına özenen sevgilileri o günlere götürüyor, tıpkı o günlerdeki gibi birbirlerine özel aşk mektupları yazmalarını sağlıyoruz. Sevgiliniz için isme özel retro anı defteri, sayfalarında en masum aşkları ve en temiz duyguları barındıracak. Her sayfası aşkla yazılacak olan bu defter, aşkınız için harika bir hatıra olacak.

Özel kapağıyla tam bir aşk defteri özelliği bulunan sevgiliniz için isme özel retro anı defteri, farklı renk seçenekleriyle de sevgilinizin tam istediği gibi bir hediye olacak. Kapağına sevgilinizle birlikte isimlerinizi yazdırabileceğiniz bu anı defterini sizin için en kısa sürede hazırlıyor, içine hep mutluluk dolu satırlar yazmanızı diliyoruz.

Sevgiliniz İçin İsme Özel Retro Anı Defterinin Özellikleri


  • Defter 18.5 cm x 11.5 cm boyutundadır.
  • Ürün İsme özel olarak hazırlanır.
  • 176 sayfadan oluşur.
  • Ürüne ait 2 farklı renk tercihi bulunur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir