Yılbaşına Özel Ahşap Kutulu Kalem Seti

Öğretmenlere Özel Ahşap Kutulu Kalem Seti
11 Kasım 2017
Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Masa Saati
14 Kasım 2017

Yılbaşına Özel Ahşap Kutulu Kalem Seti

Yılbaşı gecesinde sevdiklerinizi hediyelerinizle çok mutlu etmek ve yeni yılın ilk dakikalarını unutulmaz kılmak istersiniz buna en uygun hediye sadece bir tık uzağınızda. Yılbaşına özel ahşap kutulu kalem seti; önce yazmayı, sonra şıklığı, kaliteyi, kişiye özel hediyeleri seven yakınlarınız için çok güzel bir hediye olacak.

Bambu malzemeden üretilen kalemi ve özel kalem kutusuyla eşine kolay rastlanmayan bir şıklığa ve sadeliğe sahip olan yılbaşına özel ahşap kutulu kalem seti, üzerine lazer kazıma yöntemiyle sevdiğiniz, ürünümüzü hediye edebileceğiniz kişinin ismini baskı yaptırabileceğiniz kişiye özel bir hediye olma özelliği taşıyor. Hem kalemin, hem de kalem kutusunun üzerine lazer kazıma yöntemi ile isim ve yılbaşı mesajı baskısı yaptırabileceğiniz ürünümüz, hediyenizi alan her kim olursa olsun çok özel hissettirecek.

Aile bireylerinize, arkadaşlarınıza, sevgilinize, iş arkadaşlarınıza, kısaca her kesimden tanıdığınıza rahatlıkla armağan edebileceğiniz yılbaşına özel ahşap kutulu kalem seti; sevdikleriniz için en özel, en unutulmaz yılbaşı armağanı olarak kalacak ve çok üzün süreli kullanım ömrüyle uzun yıllar sizi hatırlatacak.

Yılbaşına Özel Ahşap Kutulu Kalem Setinin Özellikleri


  • Kalem ve kalemlik bambudan imal edilir.
  • Ahşap kutu 16,5 cm x 5 cm olarak tasarlanmıştır.
  • Ahşap kalemlik ve ahşap kalem üstüne lazer kazıma yapılır, baskı kalıcı ve son derece nettir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir